X Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.

Numer publikacji: 20661

Dzień Dziecka - program imprezy

PROGRAM IMPREZY

I. Godzina 800

Zbiórka w Sali Matematyczno – Informatycznej.
1. Powitanie uczniów.
2. Przedstawienie programu dnia, omówienie harmonogramu konkurencji sportowych i zasad rywalizacji.

II. Godzina 815 – 940
Projekcja filmu animowanego „Skok przez płot”.

III. Godzina 940 - 1040
1. Rozgrywki w parach w unihokeja.
2. Mini Lista Przebojów.
3. Wręczenie nagród.

IV. Godzina 1040 - 1300
1. Konkurencje sportowe dla klas 0 – VI.
a) Podsumowanie wyników i wręczenie nagród najlepszym zawodnikom.
2. Przejażdżki bryczką.
3. Wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.
4. Pokaz gaszenia ogniska przez Straż Pożarną.
V. Godzina 1300
Zakończenie uroczystości.


KONKURENCJE DLA KLAS

L. p.
NAZWA KONKURENCJI
UCZESTNICY
REKWIZYTY
NAGRODY
(Tabela - dop. red.)

1. Dmuchanie Balonów
• Klasa 0
• Klasy I-III
• Klasy IV-VI
- balony – 50 szt.
o > miejsce (kl. 0)
o > miejsce (kl. I-III)
o > miejsce (kl. IV-VI)
2. Sztafeta Dwie lub trzy drużyny 6 os.
(3 uczniów, 3 uczennice)
• 2 os. – kl. III – bieg ze związanymi nogami;
• 2 os. – kl. 0 i kl. VI – bieg z kolegą na plecach;
• 1 os. – kl. IV-V – bieg z jajkiem na łyżce;
• 1 os. – kl. I-II – skoki na piłce.
- 3 szarfy
- 3 łyżki i 3 jajka
- 3 piłki do skakania
o > miejsce
(drużyna 6 os. )

3. Napełnianie Butelek Wodą Trzy drużyny:
• Klasa III
• Klasy IV-V
• Klasa VI
- kubeczki – 9 szt.
- butelki – 3 szt.
- wiadro z wodą
o > miejsce
(cała klasa)

4. Konkurs Makijażu Rywalizacja w parach :
• uczennica kl. III- VI
• uczeń kl. 0-II
- zastaw do makijażu
o > , >> miejsce (pary)
5. Rzut Kaloszem Rywalizacja indywidualna
- kalosz
o > miejsce
6. Strzał Piłką Do Bramki Rywalizacja indywidualna
- piłka
o > miejsce
7. Kręcenie hula-hop Rywalizacja indywidualna
(podział na klasy: 0, I-III, IV-VI)
- Hula-hop
o > miejsce × 3 os.
8. Papierowa Wojna Cztery drużyny 3 os.
• Klasy 0-II
(ilość chłopców i dziewczynek w zależności od pozostałych nagród )
- papierowe kulki
- długa lina
o > miejsce
(drużyna 3 os. )

NAGRODY

MINI LISTA PRZEBOJÓW PLECIONKI ×3
Konkurencja 1. JOJO I DŁUGOPIS
Konkurencja 2. MEDALE, OKULARY, MASKOTKI, (ROBOT, LALKA)
Konkurencja 3. KREDA CHODNIKOWA, DŁUGOPIS ŻELOWY
Konkurencja 4. PIŁECZKI , NOTESY I DŁUGOPISY
Konkurencja 5. FARBY
Konkurencja 6. PIŁKA
Konkurencja 7. PIŁECZKA, NOTESY, DŁUGOPISY
Konkurencja 8. ROBOT, LALKA

O nas | Reklama | Kontakt
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, ogłoszeń oraz reklam.
Copyright © 2002-2019 Edux.pl
| Polityka prywatności | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikacji posiadają autorzy tekstów.