X Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.

»» ZDALNE NAUCZANIE. U nas znajdziesz i opublikujesz scenariusze ««

Przemysław Kasprowicz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Słupsku

tel. domowy (0.59) 84-34-814

 

Instrukcja obsługi do arkusza "Oceny"

    Arkusz "Oceny" jest przeznaczony do klasyfikacji ocen klasy i został napisany z myślą o 35 osobowej klasie bo takie przeważają w mojej szkole. Można zmniejszyć oczywiście liczbę uczniów usuwając ostatnie wiersze w arkuszach. Proszę nie usuwać wierszy środkowych bo mogą wystąpić problemy z przenoszeniem danych między arkuszami. Dotyczy to arkuszy 'matura' i 'arkusz'.

    Arkusz 'całość' to przegląd ocen końcowych ucznia z całego okresu nauki. Można tu wpisywać oceny z kończących się przedmiotów. Ten arkusz ma charakter orientacyjno-statystyczny i nie jest połączony z innymi arkuszami.

    Arkusz 'kopia1' to przegląd semestralnych i końcoworocznych ocen ucznia gdzie kolumna średnia1 liczy średnią ocen z religią/etyką a kolumna średnia bez religii/etyki. Kolumna miejsce dotyczy średniej bez religii/etyki. W kolumnach liczba ocen uwzględniona jest ocena z religii/etyki.

    Arkusz 'spis' to dane przeniesione automatycznie z arkusza 'kopia1'. Co roku w tym arkuszu trzeba zmieniać nazwy przedmiotów.

    Arkusz 'matura' dotyczy klas zdających "starą" maturę. Żółta kolumna 'średnia ocen' to średnia ocen ze wszystkich lat nauki przeniesiona automatycznie a arkusza 'arkusz'.

    Arkusz 'arkusz' służy do wypełniania arkusza egzaminacyjnego.

Arkusz "Oceny" - plik zip (32,6 KB)

O nas | Reklama | Kontakt
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, ogłoszeń oraz reklam.
Copyright © 2002-2021 Edux.pl
| Polityka prywatności | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikacji posiadają autorzy tekstów.