Portal edukacyjny Edux.pl

Tablica ogłoszeń
Kategoria: Kursy, szkolenia

Autor: Martyna

Telefon 533996839  
Treść ogłoszenia:
Agencja rekrutacyjna Ira Net jest międzynarodową firmą działającą w obszarze HR specjalizującą się w rekrutacji oraz selekcji pracowników, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 14096. Poprzez wykorzystywanie najnowszych technologii w dziedzinie HR tworzymy w Polsce nową jakość pozyskiwania pracowników dla małych , średnich i dużych przedsiębiorstw.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej do Warszawy/Nowa Wola
Obowiązki:
o Przygotowywanie planów i prowadzenie zajęć
o Opieka nad dziećmi podczas ich pobytu w placówce
o Tworzenie własnych pomocy dydaktycznych
o Ścisła współpraca z całą kadrą pedagogiczną
o Realizowanie obowiązków nauczyciela wychowawcy wynikających z działań statutowych szkoły

Oferujemy:
o Umowę o pracę
o Komfortowe warunki zatrudnienia
o Premie w oparciu o wysokie efekty pracy
o Pracę w młodym, energicznym, inspirującym zespole
o Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagania:
o Przygotowanie pedagogiczne
o Dążenie do stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
o Dobra organizacja pracy i kreatywność
o Doświadczenie pracy w szkole
o Mile widziane uprawnienia do prowadzenia dodatkowego przedmiotu np. matematyka, informatyka, j. angielski
o Punktualność, pracowitość, przedsiębiorczość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy z dziećmi
o Kierunki studiów: Edukacja wczesnoszkolna z Historią, Przyrodą, Plastyką, Matematyką, Informatyką lub Matematyka z Informatyką


Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@ira-net.com
W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IraNet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy IraNet oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest IraNet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pokorna2/205, 00-199 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodano: 2017-02-15 12:55

Autor: Sun Track

Telefon 226464692  
Treść ogłoszenia:
Firma San Track prowadzi sklep online są jednym z najczęściej proponowanych firm w branży, która zajmuje się dostarczaniem takich systemów jak elektrownia słoneczna. Wszystkie dostarczane przez nich rozwiązania wyszczególniają się wysoką wytrzymałością i odpornością na promienie UV. Stworzone z najlepszej klasy tworzyw dają pewność działania na długi czas, bezawaryjnej pracy. San Track używa inwertery SMA, pochodzące od renomowanego niemieckiego producenta. Elektrownie słoneczne oferowane przez przedctawicieli San Track, zapewniają możliwość bezpośredniego podłączenia do sieci elektroenergetycznej, z powodu czego wyprodukowane nadwyżki mogą zostać bezproblemowo sprzedawane. Zgadzając się na instalacje elektrowni w swoim gospodarstwie domowym, ograniczasz wydatki na swoje opłaty za prąd już od chwili jej podłączenia. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami doradzimy jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.
https://suntrack.pl/133-elektrownie-sloneczne

Ogłoszenie dodano: 2017-01-25 14:13

Autor: Aquawave

Telefon 2222222  
Treść ogłoszenia:
Jakość najwyższej klasy, szeroki wybór produktów i niezawodna wysyłka zamówienia. Z tego słynie nasz sklep akwarystyczny. Założony żeby zrealizować plany najbardziej wymagających klientów.
Wybierając nasz sklep dajesz sobie pewność otrzymania najwyższej jakości urządzeń. W ofercie posiadamy wyłącznie wysokiej klasy wyposażenie dla największych fascynatów akwarystyki.
Jeśli nie jesteś pewien co do zakupów, chętnie doradzimy jaki sprzęt będzie dla Ciebie idealny.
Akwarystyka to szczególnie nasze zainteresowanie, interesują nas ciekawostki i nowości, dlatego wciąż uzupełniamy nasz sklep. W wyniku czego odszukasz u nas wszystko co potrzebujesz i zaoszczędzisz swój czas.
Nasz sklep online www.aquawave.pl, jest łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny, składa się z szeregu zakładek pozwalając szybko wyszukać interesujący Państwa produkt.
Aquawave przygotował dla Państwa także szeroki wybór bezpiecznych płatności. W wyniku czego zamawiający ma możliwość dopasować je do swoich potrzeb.
www.aquawave.pl/78-automatyka-do-akwarium

Ogłoszenie dodano: 2017-01-25 11:35

Autor: Marta Wysoczarska

Telefon 665282420  
Treść ogłoszenia:
Konkurs olompusek KOLNURS należy do 25LISTOPADA

Ogłoszenie dodano: 2017-01-22 11:52

Autor: Program Porcja Pozytywnej Energii

Treść ogłoszenia:
INFORMACJA O IV EDYCJI PROGRAMU EDUKACYJNEGO „PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII”
16 listopada ruszyła IV edycja programu edukacyjnego „Porcja Pozytywnej Energii” marki Crispy Natural. Program realizowany jest pod patronatem: Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię Przekreślony Kłos oraz honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.
Celem Programu Porcja Pozytywnej Energii jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców. Tak jak w poprzednich latach program jest skierowany do uczniów klas podstawowych 1-6. W tym roku po raz pierwszy do nauki poprzez zabawę zapraszamy także przedszkolaków.
Po zarejestrowaniu się na stronie www.porcjapozytywnejenergii.pl pedagodzy otrzymają zestaw materiałów edukacyjnych, dostosowanych do grup wiekowych, które zostały przygotowane dla nich we współpracy ze specjalistami. Gotowe scenariusze pomogą w przekazaniu dzieciom wiedzy na temat wartościowych produktów spożywczych, zdrowego odżywiania i tego jak może ono wpływać na funkcjonowanie naszego organizmu.
Zestawy do IV edycji programu zawierają:
Scenariusze lekcji i zabaw dopasowane do różnych grup wiekowych,
Książeczki z bajkami do rozdania dzieciom – różne dla przedszkoli i szkół,
Filmy i prezentacje edukacyjne,
Karty prac dla uczniów,
Identyfikatory do wykorzystani podczas gier.


Scenariusze dydaktyczne programu powstały we współpracy ze specjalistami z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz dietetykami: dr. Patrycją Szachtą i Łukaszem Sieńczewskim.
Jednym z elementów programu Porcja Pozytywnej Energii jest konkurs, polegający na wykonaniu prac plastycznych przez dzieci i zorganizowaniu wystaw na terenie szkoły lub przedszkola. W tym roku temat przewodni to „Warzywa i owoce – spożywam codziennie”. Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką. Na zwycięzców czekają nagrody: dla 6 najlepszych placówek – granty finansowe, dla nauczycieli – tablety, a dla uczniów karty podarunkowe na zakup sprzętu sportowego. Dodatkowo w dwóch placówkach (jednym przedszkolu, jednej szkole), które zostaną ocenione najwyżej, zostaną przeprowadzone warsztaty edukacyjne o tematyce żywieniowej z udziałem ekspertów programu.
Na prace czekamy do 20 maja 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 1 czerwca 2017 r.
Więcej informacji na temat warunków udziału w programie i konkursie dostępnych jest na stronie www.porcjapozytywnejenergii.pl oraz na fanpage na Facebooku „Porcja Pozytywnej Energii”.

Ogłoszenie dodano: 2016-11-25 17:59

Autor: Imperiall

Telefon +48 662 082 716  
Treść ogłoszenia:
Poszukujesz domku nad morzem na wczasy albo wakacje ? Srodek naszego nadbrzeza przyciaga co roku tysiace zwiedzajacych oczekujacych odpoczynku, plazy oraz ciepla. Jezeli poszukujecie Panstwo urlopu i spokoju, chcecie wypoczac po klopotach ciezkiej pracy, idealnym miejscem okazac sie moga wlasnie nasze apartamenty. Pragniemy byc dokonaniem tego miejsca, totez przygotowalismy dla Panstwa nocleg nad Morzem w ekskluzywnie urzadzonych kwaterach.
[URL=imperiall.pl]ImperiallResort & MediSpa[/URL]

Ogłoszenie dodano: 2016-10-29 13:49

Autor: STAREK MARKETING GROUP

Telefon 600 567 773  
Treść ogłoszenia:
Agencje eventowe to miejsca, w których spece od zapełniania planów zalatanych ludzi organizują wspólne spędzanie czasu, imprezy integracyjne, i nawet liczne uroczystości firmowe oraz plenerowe. Każdy kto potrzebuje opracować takie wydarzenie może zgłosić się do agencji po wycenę i propozycję a po jej wyborze nie zadręczać się o dalsze szczegóły połączone z organizacją.
Przeważnie organizacje operują kontaktami do innych firm i dzięki kooperacji mogą zamknąć na ostatni guzik każdy, chociażby najmniejszy detal organizacji. Takie szczegóły dotyczą zwykle najmu odpowiedniej Sali lub znalezienia doskonałego miejsca, w którym określona uroczystość powinna się odbyć. W innym miejscu realizowana będzie zabawa integracyjna dla firmy, a w innym bankiet na tysiąc osób, bądź konferencja.
Kolejnym ważnym faktem jest zapewnienie na czas imprezy dobrego sprzętu, na przykład nagłaśniającego. Istotny może okazać się też catering. Agencje eventowe współpracują zazwyczaj ze zweryfikowanymi wcześniej restauracjami albo dostawcami pożywienia, dzięki czemu goście mogą uniknąć niemiłych niespodzianek. Niejednokrotnie kłopotem dla organizatora potrafią być także potrzebne do wypożyczenia meble. Także z takimi firmami współpracują agencje.
Co więcej na imprezę można wynająć nawet artystów, albo prowadzących. Całość zależy od tego, jakim budżetem zarządzamy oraz jakie dokładnie są nasze potrzeby dotyczące organizacji zabawy.
STAREK MARKETING GROUP SP. Z O.O.
UL. CZERNIAKOWSKA 73/79 LOK. 1
00 - 718 WARSZAWA

TEL.: 600 567 773, FAX.: /22/ 244 23 98
KRS 0000562852, NIP 521 369 92 68
www.starek.pl

Ogłoszenie dodano: 2016-10-24 15:00

Autor: Martyna Palis

Treść ogłoszenia:
Szkolenia Centrum Edukacji Teatralnej - Kraków

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na szkolenie „10 pomysłów na papierową scenografię”, które poprowadzi Agnieszka Polańska – projektantka, graficzka, scenografka. Szkolenie odbędzie się już 16. września 2016 r w godz. 17:00-20:00 w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” w Krakowie.

Czy biała karta papieru może być bazą dla scenografii? Czy za pomocą kartonowych pudełek, papieru pakowego – prostych i ogólnie dostępnych materiałów – możemy tworzyć niezwykłe scenografie?

Oczywiście, nauczymy Was jak to zrobić!

Duża skala naszych projektów niekoniecznie musi oznaczać duży budżet. Niektóre historie mogą wybrzmieć tylko za pomocą drobnych miniatur. „10 pomysłów na papierową scenografię” to inspiracja i bodziec do otwarcia się na myślenie o możliwościach budowania scenografii z wykorzystaniem papieru. Będziemy w trakcie warsztatów tworzyć obiekty scenograficzne: peruki, maski, obiekty przestrzenne.

Podczas szkolenia poznacie Państwo sprawdzone sposoby, nowe techniki, rozbudzicie swoją wyobraźnię, będziecie skalować, tworzyć obiekty przestrzenne, płaskoświaty, miniatury, kostiumy, uruchomicie myślenie abstrakcyjne.

Praktyczne zajęcia dadzą Państwu doświadczenie, które na pewno wykorzystacie w swojej codziennej pracy w szkole. Zaproponujemy takie rozwiązania, które sprawdzają się w szkolnych warunkach.

Na szkolenie obowiązują zapisy: martyna@edukacjateatralna.pl.

Koszt: 40 zł/3h/os. Szkolenie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji o szkoleniach: www.edukacjateatralna.pl

Ogłoszenie dodano: 2016-09-12 10:29

Autor: ZSEN

Telefon 427171464  
Treść ogłoszenia:
NAUKA BEZPŁATNA (w grupie 25 osób)
WPISOWE 0 zł
BEZ MATURY, BEZ EGZAMINÓW, BEZ OGRANICZEŃ WIEKU

Medyczna Szkoła Wydział Protetyki w Zgierzu przy ul. Kasztanowej 21/23 prowadzi rekrutacje.
Nie masz pomysłów na życie? Zapraszamy do Nas.
W 2,5 r. oferujemy zdobycie prestiżowego na rynku zawodu TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO, PROTETYKA, ORTODONCJA. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną, bogato wyposażone pracownie i sale ćwiczeń.
Możliwość zakwaterowania w Internacie szkolnym

Ogłoszenie dodano: 2016-08-26 14:05

Autor: ZSEN

Telefon 427171464  
Treść ogłoszenia:
NAUKA BEZPŁATNA (w grupie 25 osób)
WPISOWE 0 zł
BEZ MATURY, BEZ EGZAMINÓW, BEZ OGRANICZEŃ WIEKU

Medyczna Szkoła Wydział Protetyki w Zgierzu przy ul. Kasztanowej 21/23 prowadzi rekrutacje.
Nie masz pomysłów na życie? Zapraszamy do Nas.
W 2,5 r. oferujemy zdobycie prestiżowego na rynku zawodu TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO, PROTETYKA, ORTODONCJA. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną, bogato wyposażone pracownie i sale ćwiczeń.
Możliwość zakwaterowania w Internacie szkolnym

Ogłoszenie dodano: 2016-08-26 14:05

Autor: Marek Woldanski

Telefon 654896587  
Treść ogłoszenia:
Problemy z alergia dotykaja coraz wiecej mieszkańców. Czasem biora sie one ze slabosci organizmu czasem z niewiadomo czego. Jak przychodzi wiosna pewnie zdarza Ci sie przesadnie cierpiec z tego powodu? Probowales sie wyleczyc ale bezskutecznie?
My posiadamy dla CIebie skuteczny sposub na radzenie sobie z alergia. Odwiedz nas juz dzis i skoncz osobiste katusze
[URL=niekichaj.pl]Niekichaj.pl[/URL]

Ogłoszenie dodano: 2016-07-21 09:03

Autor: Marek Krol

Telefon 654896587  
Treść ogłoszenia:
Problemy z alergia dotykaja coraz wiecej mieszkańców. Czasem biora sie one ze slabosci organizmu czasem z niewiadomo czego. Jak przychodzi wiosna pewnie zdarza Ci sie przesadnie cierpiec z tego powodu? Probowales sie wyleczyc ale bezskutecznie?
My posiadamy dla CIebie skuteczny sposub na radzenie sobie z alergia. Odwiedz nas juz dzis i skoncz osobiste katusze

[URL=Niekichaj.pl]Niekichaj.pl[/URL]

Ogłoszenie dodano: 2016-07-21 09:01

Autor: Renata Czech

Treść ogłoszenia:
Scenariusz spotkania z rodzicami
podsumowującego realizację programu
„W zaczarowanym świecie teatru”

Data: 16.05.2016r.
Opracowanie i prowadzenie: Renata Czech, Sylwia Bacewicz
Grupa dzieci 3 i 5-letnich
Temat: ,,Co wiemy o teatrze?”

Cel główny:
- podsumowanie wiedzy zdobytej podczas realizacji programu „W zaczarowanym świecie teatru”

Cele operacyjne:
- kształcenie umiejętności dramatycznych podczas zabaw twórczych
- wdrażanie do posługiwania się poprawną mową
- wprowadzenie elementów gry aktorskiej
- stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań
- bogacenie czynnego słownictwa i uściślenie pojęć związanych z działalnością teatralną.
- wzmacnianie więzi przedszkola z rodzicami

Metody:
- słowna
- czynna (zadania stawiane do wykonania)

Środki dydaktyczne: sprzęt do wyświetlania slajdów, rekwizyty teatralne, kartki, kredki, pacynki, kukiełki, dekoracja

Forma: praca z całą grupą,

Czas trwania: 40 min

Przebieg:
1. Powitanie przybyłych rodziców.

2. Prezentacja „W zaczarowanym świecie teatru” – podsumowanie realizacji programu w ciągu całego roku szkolnego.

3. Zabawa „Jaka to bajka?”- rodzice prezentują rekwizyty / kostiumy, zadaniem dzieci jest odgadnięcie z jakiej bajki pochodzi dana postać, rozpoznawanie i kojarzenie postaci bajkowych po charakterystycznych elementach stroju i rekwizytach.

4. Zabawa „Rodzaje lalek teatralnych” - rozpoznawanie lalek teatralnych i wymienianie ich nazwy (pacynka, lalka cieniowa, marionetka).

5. Zabawa „Co to za zagadka?” - rozwiązywanie zagadek o tematyce teatralnej.

6. Zabawa logopedyczna „Mistrz mowy polskiej”- ćwiczenie poprawnej wymowy i dykcji przy wypowiadaniu zdań o zwiększonej trudności.

7. Praca plastyczna „Scenografia do bajki”- rysowanie kredkami elementów dekoracji do poszczególnych bajek (np. chatka baby jagi ), rozwijanie wyobraźni plastycznej.

8. Podziękowanie za przybycie i zaproszenie do wzięcia udziału w przygotowaniu przedstawienia dla dzieci pt. „Kopciuszek”.


Ogłoszenie dodano: 2016-05-30 21:23

Autor: Renata Czech

Treść ogłoszenia:
Scenariusz spotkania z rodzicami
podsumowującego realizację programu
„W zaczarowanym świecie teatru”

Data: 16.05.2016r.
Opracowanie i prowadzenie: Renata Czech, Sylwia Bacewicz
Grupa dzieci 3 i 5-letnich
Temat: ,,Co wiemy o teatrze?”

Cel główny:
- podsumowanie wiedzy zdobytej podczas realizacji programu „W zaczarowanym świecie teatru”

Cele operacyjne:
- kształcenie umiejętności dramatycznych podczas zabaw twórczych
- wdrażanie do posługiwania się poprawną mową
- wprowadzenie elementów gry aktorskiej
- stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań
- bogacenie czynnego słownictwa i uściślenie pojęć związanych z działalnością teatralną.
- wzmacnianie więzi przedszkola z rodzicami

Metody:
- słowna
- czynna (zadania stawiane do wykonania)

Środki dydaktyczne: sprzęt do wyświetlania slajdów, rekwizyty teatralne, kartki, kredki, pacynki, kukiełki, dekoracja

Forma: praca z całą grupą,

Czas trwania: 40 min

Przebieg:
1. Powitanie przybyłych rodziców.

2. Prezentacja „W zaczarowanym świecie teatru” – podsumowanie realizacji programu w ciągu całego roku szkolnego.

3. Zabawa „Jaka to bajka?”- rodzice prezentują rekwizyty / kostiumy, zadaniem dzieci jest odgadnięcie z jakiej bajki pochodzi dana postać, rozpoznawanie i kojarzenie postaci bajkowych po charakterystycznych elementach stroju i rekwizytach.

4. Zabawa „Rodzaje lalek teatralnych” - rozpoznawanie lalek teatralnych i wymienianie ich nazwy (pacynka, lalka cieniowa, marionetka).

5. Zabawa „Co to za zagadka?” - rozwiązywanie zagadek o tematyce teatralnej.

6. Zabawa logopedyczna „Mistrz mowy polskiej”- ćwiczenie poprawnej wymowy i dykcji przy wypowiadaniu zdań o zwiększonej trudności.

7. Praca plastyczna „Scenografia do bajki”- rysowanie kredkami elementów dekoracji do poszczególnych bajek (np. chatka baby jagi ), rozwijanie wyobraźni plastycznej.

8. Podziękowanie za przybycie i zaproszenie do wzięcia udziału w przygotowaniu przedstawienia dla dzieci pt. „Kopciuszek”.


Ogłoszenie dodano: 2016-05-30 21:22

Autor: Klub Żeglarski Horn Kraków

Telefon +48126530508  
Treść ogłoszenia:
Klub Żeglarski Horn Kraków zaprasza dzieci 7-13 lat do wzięcia udziału w półkoloniach żeglarskich - Optymistyczna Przygoda w okresie wakacyjnym "Lato 2016". Profesjonalne zajęcia żeglarskie dla osób na każdym poziomie zaawansowania, aktywny program rekreacyjno – rozrywkowy, regaty – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa pociech podczas zbliżających się wakacji. Doświadczona kadra instruktorska i pedagogiczna w połączeniu z atrakcyjnym programem animacyjnym sprawią, że„wakacje w mieście” na długo pozostaną pamięci wszystkich uczestników półkolonii. Turnusy - poniedziałek piatek 8-17:00

Ogłoszenie dodano: 2016-05-09 13:44

Autor: Horn Kraków

Telefon +48126530508  
Treść ogłoszenia:
Kursy motorowodne 2016
Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu na stopień sternika motorowodnego. Patent uprawniający do: prowadzenia jachtów motorowych z silnikiem o mocy do 60 kW (81,6 KM) po wodach śródlądowych

Cena 550 zł kursu obejmuje:
W cenę wliczone jest szkolenie teoretyczne, szkolenie praktyczne na jednostce typu RIB (6 m długości, silnik: EVINRUDGE 50 KM), materiały szkoleniowe (skrypt, płyta CD z materiałami oraz filmem instruktażowym), ubezpieczenie.

Ogłoszenie dodano: 2016-05-09 13:42

Autor: Collegium Wratislaviense

Treść ogłoszenia:
Szanowni Państwo,
miło mi zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskim Kongresie Tutoringu, który odbędzie się 3-4 czerwca 2016r. w Warszawie pod hasłem „ Powrót Mistrza !”.

Po zakończonych sukcesem dwóch edycjach tego wydarzenia utwierdziliśmy się w przekonaniu,że tutoring i spersonalizowane podejście są potrzebne polskiej szkole, a tam, gdzie funkcjonują przynoszą znakomite rezultaty. Chcemy kontynuować naszą inicjatywę i zmieniać oblicze polskiej edukacji na bardziej spersonalizowane, dlatego już dziś zapraszamy do udziału w III edycji Kongresu!

Co czeka uczestników tym razem?
- Inspirujące wystąpienia zaproszonych gości (m.in. prezes Fundacji Wychowanie do Szczęścia Iwona Majewska-Opiełka,prof. Krzysztof Wójtowicz, jeden z prekursorów tutoringu w Polsce, Piotr Czekierda, dr Marek Kaczmarzyk, ekspert i popularyzator neurodydaktyki i inni ).
- praktyczne warsztaty narzędziowe (m. in. Jak znaleźć motywację, dydaktyka cyfrowa, praca z wartościami w tutoringu, jak (d)oceniać w edukacji spersonalizowanej itd.).
- Spotkania z praktykami tutoringu szkolnego i akademickiego ( m.in. Uniwersytetu Oksfordzkiego), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.
-Uroczysty bankiet, na którym będzie można zawrzeć nowe znajomości, podzielić się doświadczeniami oraz wznieść toast za rozwój tutoringu w Polsce!

Szczegółowe informacje oraz program Kongresu można znaleźć na stronie internetowej: KongresTutoringu.pl. Zachęcamy także do zapoznania się z relacjami z poprzednich edycji Kongresu.

Zapraszam serdecznie do udziału, a w razie wszelkich pytań pozostaję do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie.

Z wyrazami szacunku,
Magdalena Panońko

Ogłoszenie dodano: 2016-04-25 10:57

Autor: lesław dudzic

Telefon 669860923  
Treść ogłoszenia:
INFORMACJA O POLSKO-NIEMIECKO-FRANCUSKIM SZKOLENIU

Szkolenie odbywa się po raz dziewiętnasty i jest prowadzone przez:
Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży - Wrocław, Interkulturelles Netzwerk - Berlin i Gwenili - Quimper.
Program przeznaczony jest dla osób, które chcą organizować międzynarodową wymianę młodzieży.
To znaczy przygotować projekt wspólnie z partnerami z zagranicy, zapewnić jego finansowanie, znaleźć uczestników, przeprowadzić projekt i jego ewaluację w zespole międzynarodowym, sporządzić raport merytoryczny i finansowy.
Szkolenie jest prowadzone w sposób interaktywny a wiedza przekazywana jest w sposób absolutnie praktyczny. Osoby prowadzące szkolenie to doświadczeni praktycy, prowadzący międzynarodowe projekty na różnych poziomach. Każda część szkolenia łączy zajęcia praktyczne z teorią i metodyką, uwzględniając podstawowe zagadnienia pomagające w prowadzeniu międzynarodowych spotkań młodzieży. Wykorzystywane są różne formy nauczania: wykład jako przekaz wiedzy teoretycznej poprzedzony jest działaniami praktycznymi, warsztatami, uczestnictwem w grupach refleksyjnych, grami symulacyjnymi, pracą indywidualną , dyskusją plenarną. Uczestnicy kursu mają możliwość:
1. wypróbowania i oceny, proponowanych przez nas, metod pracy (decriptage, pedagogika
przeżywania, animacja językowa, realy, pedagogika gier i zabaw),
2. zdobycia kompetencji personalnych pozwalających pełnić rolą teamera pracującego w zespole międzynarodowym,
3. oceny kryteriów funkcjonowania idealnego teamu międzynarodowego,
4. poznania zagadnień interkulturowych kształtujących miedzynarodową/miedzykulturową wymianą młodzieży,
5. nauczenia się planowania projektów na przykładzie projektów polsko-niemiecko-francuskich,
6. poznania źródeł finansowania projektów, 7. kierowania dynamiką grupy,
8. poznania zagadnień interkulturowej nauki, strategii komunikacji, opracowywania konfliktów, uprzedzeń i stereotypów,
9. zdobyć umiejętność rozliczania finansowego projektów,
10. pisania sprawozdań i przygotowywania dokumentacji projektu.
Wszystkie trzy języki są równoprawne. Do dyspozycji grupy jest dwóch tłumaczy niemiecko-francuski i polsko-niemiecki. Certyfikat, który Pani/-n otrzyma jest potwierdzeniem udziału, zawiera wykaz zagadnień opracowanych podczas trzech spotkań i jest potwierdzony przez organizacje prowadzące. Dla zainteresowanych uczestników organizacje prowadzące zaproponują: praktyki wakacyjne i udział w przygotowaniu i prowadzeniu projektu oraz rozmowy kwalifikacyjne prowadzące do otrzymania Certyfikatu Niemiecko-Francuskiej Współpracy Młodzieży

Terminy szkolenia:
Châteaulin(Francja-Bretania) 8/9 -16/17 kwiecień 2016, zwrot 100% kosztów podróży
do kwoty 322 €, powyżej 322 € ,70% kosztów. Opłata uczestnika 950 PLN - wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie i program.
Neuruppin kolo Berlina (Niemcy) 10 - 17 lipiec 2016 - 450 PLN
zwrot kosztów podróży do kwoty 38 €, ubezpieczenie, wyżywienie zakwaterowanie i program.
Wrocław 06 - 13 styczeń 2017 - 400 PLN wyżywienie zakwaterowanie i program.


Szkolenie jest dofinansowane przez dwunarodowe organizacje rządów Polski, Niemiec i Francji:
Francusko-Niemiecką Współpracę Młodzieży w części I i II oraz w części III przez
Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.
Zgłoszenia w postaci listu motywacyjnego przyjmuje Lesław Dudzic w Biurze Międzynarodowego Centrum
Spotkań Młodzieży , ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław, telefon 669860 923 lub 609756369
lub e-mail: wm@azs.wroclaw.plOgłoszenie dodano: 2016-03-23 12:51

Autor: MG-edu

Telefon 663904349  
Treść ogłoszenia:
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń MG-edu zaprasza na kurs „Pracownik administracyjno-biurowy”, który przeznaczony jest dla wszystkich osób zainteresowanych pracą biurową.

Kurs przygotowuje do wykonywania zadań sekretarskich, uczy redagowania pism, obsługi klientów, zaznajamia z zasadami obiegu dokumentów w firmach itp.
Kurs zawiera 12 lekcji kompleksowo przygotowujących do pracy.

Zaletą kursu jest jego internetowa forma. Uczysz się w dogodnym dla siebie momencie, w czasie i miejscu, które nie jest wyznaczane przez nikogo. Kurs zawiera zarówno wiedzę teoretyczną jak i zadania praktyczne.

Kurs zakończony jest certyfikatem z kodem zawodu, który na pewno będzie dodatkowym atutem w czasie starań o nową pracę czy też awans zawodowy.
Szczegóły na stronie internetowej

Ogłoszenie dodano: 2016-03-07 14:24

Autor: Centrum szkoleń

Telefon 663904349  
Treść ogłoszenia:
Centrum szkoleń MG-edu oferuje kurs przygotowujący do pracy na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac. Kurs zawiera 15 tematycznie ułożonych lekcji, dzięki którym uczestnicy nabywają umiejętności m.in. sporządzania świadectw pracy, deklaracji i zaświadczeń dla pracowników, prowadzenia akt osobowych
sporządzania umów o pracę, naliczania wynagrodzeń, sporządzania list płac, prowadzenia ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień itp.
Kurs zaznajamia z aktualnymi przepisami z prawa pracy. Do każdej lekcji dołączone są wzory dokumentów, rozporządzeń itp., a zawarte w lekcjach ćwiczenia praktyczne pozwalają na uporządkowanie zdobytych informacji i ich umiejętne wykorzystywanie.
Kurs odbywa się w całości metodą elearningową – nauka w czasie i miejscu wygodnym dla kursanta.
Po pozytywnym zaliczeniu testu końcowego uczestnicy otrzymują certyfikat z kodem zawodu i zaświadczenie ukończenia kursu, które jest przesyłane pocztą na adres zamieszkania kursanta.
Szczegółowy plan kursu i informacje dodatkowe na stronie internetowej firmy www.mg-edu.pl

Ogłoszenie dodano: 2016-03-07 14:19

Autor: Małgorzata Krzemińska

Telefon 609567135  
Treść ogłoszenia:
Łódź, 12.03.2016r. sobota, 10-16, KURS PIERWSZEJ POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY
Na kursie pediatrycznym wskazywane są różnice w udzielaniu 1. pomocy niemowlętom, dzieciom i osobom dorosłym.
Podczas kursu uczestnicy ćwiczą na profesjonalnych fantomach: osoby dorosłej / młodej osoby, dziecka oraz niemowlaka.
Resuscytacja zostanie szczegółowo wyjaśniona na podstawie różnic w udzielaniu pomocy poszczególnym grupom wiekowym.

PROGRAM KURSU I ĆWICZENIA UCZESTNIKÓW na stronie:
www.dogoterapiawlodzi.pl

Pozoracje ratownicze najczęściej spotykanych urazów u dzieci i młodzieży z wykorzystaniem profesjonalnych środków do charakteryzacji - sztucznej krwi.

CENA: *zgłoszenia i wpłaty na hasło EDUKACJA.EDUX 150 zł - za osobę,do 04.03:

Cena obejmuje: uczestnictwo w kursie, CERTYFIKAT uczestnictwa w Kursie Pediatrycznym – Pierwszej Pomocy Dzieciom od Centrum Ratownictwa i Pierwszej Pomocy, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe.

Zgłoszenia: ckpsianiania@gmail.com

Ogłoszenie dodano: 2016-02-17 01:28

Autor: Marek

Telefon 692260583  
Treść ogłoszenia:
Zapraszamy na atrakcyjne szkolenia BHP!

Nie wierzysz, że kurs bhp może okazać się ciekawy, a co najważniejsze skuteczny? My pokażemy Ci, że jest to możliwe. Nasi instruktorzy i wykładowcy z przygotowaniem pedagogicznym poprowadzą dla Ciebie zajęcia w sposób innowacyjny i zastosowaniem nowoczesnych środków dydaktycznych. W końcu najbardziej istotne w szkoleniu bhp jest to, by jego słuchacze wynieśli odpowiednią wiedzę i umiejętności radzenia sobie w pracy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Poza tym oferujemy pełen pakiet szkoleń. Oferujemy:

kompleksowe kursy bhp
szkolenia bhp wstępne
szkolenia bhp okresowe
kursy BHP dla pracodawców
kursy BHP dla pracowników
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą programową na stronie szkoleniabhp.edu.pl

Jesteśmy firmą szkoleniową, która na co dzień prowadzi zajęcia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, uczymy również obsługi takich maszyn, jak wózki jezdniowe, ładowarki teleskopowe i innych urządzeń transportu bliskiego.
Jeśli chcesz mieć pewność, że Ty i Twoi pracownicy/ podopieczni poznacie zasady bhp w sposób przystępny i dostosowany do współczesnego odbiorcy, to wybierz naszą firmę. Gwarantujemy szkolenia najwyższej jakości.

Po więcej informacji zapraszamy do Centrum Szkoleń BHP

93-181 Łódź
ul. Praska 5/7
tel. +48 692 260 583
tel. +48 (42) 279 69 44

Filia Warszawa
02-237 Warszawa
ul. Instalatorów 9
tel. +48 (22) 243 24 64

Filia Gdańsk
80-758 Gdańsk
ul. Siennicka 25
tel. +48 (58) 350 82 17

Ogłoszenie dodano: 2016-01-26 08:33

Autor: Ada Janik

Treść ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo Suntrack to warszawska hurtownia wielobranżowa. W przedsiębiorstwie można pozyskać, między innymi systemy fotowoltaiczne do wytwarzania siły elektrycznej, zestawy monitoringu i telewizji przemysłowej, alarmy oraz wiele więcej przedmiotów z branży elektrotechniki i elektroniki.
Systemy solarne to niezwykle korzystny sposób na ograniczenie rachunków za prąd oraz instalacja własnej przydomowej elektrowni słonecznej.

Spółka Suntrack zajmuje się zarówno sprzedażą baterii słonecznych, jak także ich specjalistycznym instalacją. Następną branżą w której "porusza" się marka
jest montaż monitoringu oraz alertów, dzięki jakim możemy podwyższyć zabezpieczenie i kontrolę swojego dobytku.

Suntrack.pl oferuje jedynie materiały sprawdzonych partnerów, które gwarantują znakomitą bezawaryjność. Suntrack.pl jest hurtownią elektryczną, która realizuje też sprzedaż podstawywch podzespołów powiązanych z elektrycznością tj. kable, śruby czy nakrętki.

Cała oferta firmy:

- systemy fotowoltaiczne, elektrownie słoneczne, fotowoltaika, dotacje prosument
- monitoring, telewizja przemysłowa, monitoring przez internet
- alarmy, satel
- hurtownia elektryczna

Strona www: Strona

Ogłoszenie dodano: 2016-01-21 19:54

Autor: Milena Andrzejczak

Telefon 502665640  
Treść ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy na najnowsze szkolenia organizowane w Warszawie.
16 I 2016 Odimienna metoda nauki czytania dr Ireny Majchrzak
20-21 II 2016 Metoda Dobrego Startu – Spotkanie z prof. Martą Bogdanowicz
29 II 2016 Zarządzanie zespołem w procesie zmian
4 III 2016 Kompleksowe wspomaganie placówek oświatowych przez poradnie psychologiczno- pedagogiczne

Zapisy i szczegóły:
502 665 640
m.andrzejczak@stimulus.com.pl

Ogłoszenie dodano: 2015-12-18 14:55

Autor: Agnieszka Kubiczek

Treść ogłoszenia:
Ogólnopolski konkurs „Świąteczna kartka”
organizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 57
im. Krasnala Hałabały w Katowicach
pod patronatem medialnym
„PrzedszkolneABC”

Miejskie Przedszkole Nr 57 Im. Krasnala Hałabały w Katowicach we współpracy z czasopismem „PrzedszkoneABC” ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat, oraz nauczycieli do ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Świąteczna kartka.”
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to okres radości i ciepła, czas składania sobie życzeń i wysyłania świątecznych kartek. Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat, oraz nauczycieli do wykonania kartek świątecznych, oddający wspaniały klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Format kartki: maksymalnie A4.
Ilość wykonanych kartek: dowolna.
Technikę wykonania kartki wybierzcie sami: możecie rysować, malować, wyklejać, czy też połączyć wszystkie techniki, tworząc świąteczny kolaż.
Warunki konkursu:
• Kartki wykonane samodzielnie przez dzieci powinny zawierać z tyłu metryczkę: imię i nazwisko, wiek dziecka, adres, telefon, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, e-mail nauczyciela.
• Kartki wykonane przez nauczycieli powinny zawierać imię i nazwisko nauczyciela, adres, telefon, e-mail nauczyciela.
• Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.
• Komisja powołana przez organizatorów konkursu, drogą losowania wyłoni po 5 zwycięzców w dwóch kategoriach:
I. Dzieci.
II. Nauczycieli.

• Autorzy wylosowanych prac otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy.
• Wszystkim uczestnikom prześlemy Podziękowania na podane adresy mailowe.
• Fundatorami nagród jest miesięcznik „PrzedszkolneABC”, Wydawnictwo Akord Śpiewające Brzdące z Poznania.
• Termin składania prac upływa z dniem 2 grudnia 2015 r., (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 grudnia 2015 r.
• Prace należy wysłać na adres organizatora:
Miejskie Przedszkole Nr 57 Im. Krasnala Hałabały w Katowicach, Ul. Piastów 13,
40-866, Katowice, woj. śląskie.
Z najlepszymi życzeniami
koordynatorki konkursu:
Agnieszka Kubiczek (akubiczek@vp.pl), Monika Pisula, Renata Mazur – Turoń.


Ogłoszenie dodano: 2015-11-07 12:00

Autor: dr Klaudia Pujer

Telefon 606168165  
Treść ogłoszenia:
Exante TC zaprasza do udziału w:

Konferencji Szkoleniowej dla Doktorantów
„Przygotowanie rozprawy doktorskiej Aspekty teoretyczno-empiryczne”


Terminy:
Warszawa, 09.01.2016
Kraków, 26.03.2016
Poznań, 14.05.2016

Celem konferencji szkoleniowej jest omówienie problematycznych kwestii natury organizacyjno-merytoryczno-formalnej przygotowania rozprawy doktorskiej. Skomentowane zostaną najbardziej niejednoznaczne zagadnienia, które mogą być przyczyną niepowodzenia lub opóźnień w redakcji i obronie dysertacji doktorskiej.
Konferencja składa się z dwóch części (teoretycznej i warsztatowej).


ADRESACI KONFERENCJI: Na konferencję zapraszamy przede wszystkim doktorantów, ale także osoby noszące się z zamiarem podjęcia studiów doktoranckich i próby przygotowania pracy doktorskiej, a w konsekwencji uzyskania stopnia naukowego doktora w wybranej dziedzinie nauk.


CENA: 440 zł brutto
Opłata konferencyjna zawiera: uczestnictwo w konferencji i warsztacie, materiały konferencyjne, dwie przerwy kawowe, obiad, certyfikat uczestnictwa (na życzenie), opiekę powarsztatową (do miesiąca od wydarzenia)

PROGRAM KONFERENCJI SZKOLENIOWEJ:

08.00-09.00 Rejestracja uczestników
09.00-09.15 Otwarcie obrad

9.15-10.00
SESJA 1. Kilka uwag o studiach doktoranckich i rozprawie doktorskiej
Aspekty prawne ubiegania się o stopień naukowy doktora i rozprawy doktorskiej
Czy doktorat jest dla mnie?
Fazy doktoryzowania się
Organizacja czasu redakcji pracy doktorskiej
Korzyści i koszty doktoryzowania się – rozrachunek „in plus” i „in minus”

10.00-11.00
SESJA 2. Ramy koncepcyjne pracy doktorskiej
Wybór tematu (zasady konstrukcji tytułu) i promotora
Przygotowanie planu pracy doktorskiej (konspekt, spis treści)
Wstęp i zakończenie (struktura, zasady przygotowania)
Case study – analiza przypadku

11.00-11.20 - Przerwa kawowa

11.20-13.00
SESJA 3. Część teoretyczna dysertacji doktorskiej
Zestawienie bibliograficzne i jego selekcja
Strukturalizacja materiału (zakres, zasady wykluczania treści zbędnych)
Opracowanie materiału źródłowego
Częste błędy popełniane w trakcie redakcji części teoretycznej
Triki usprawniające redakcję dysertacji doktorskiej
Case analysis – analiza przypadku

13.00-13.30 – Obiad

13.30-15.00
SESJA 4. Część empiryczna dysertacji doktorskiej
Wybór metod, technik, narzędzi badawczych
Problem badawczy – konceptualizacja i struktura
Hipoteza i teza w rozprawie doktorskiej
Materiał pierwotny i wtórny – reguły analizy i opracowania
Ograniczenia badań własnych i sposoby ich redukcji/eliminowania
Prezentacja wyników badań własnych
Analiza i konfrontacja (dyskusja) pozyskanych wyników
Zasady wnioskowania na podstawie pozyskanych danych (dedukcja, indukcja)
Case study – analiza przypadku

15.00-15.15 - Przerwa kawowa

15.15-16.00
SESJA 5. Aspekty formalne pracy nad rozprawą doktorską
Autoreferat (struktura i zawartość merytoryczna)
Recenzja rozprawy doktorskiej (mierniki oceny, uwagi krytyczne recenzentów, odpowiedzi na recenzje)
Obrona rozprawy doktorskiej (kwestie organizacyjne i merytoryczne, wskazówki)
Case analysis – analiza przypadku

16.00-17.45
SESJA 6. Warsztat praktyczny – trening kreatywny – utrwalenie pozyskanej wiedzy
Zakres treningu: odpowiada zagadnieniom sesji 1-5, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania części empirycznej rozprawy doktorskiej
Metody treningu: mind map, praca indywidualna i w grupach, burza mózgów, metafory, skojarzenia

17.45-18.00 - Zamknięcie konferencji

Szczegóły na stronie wydarzenia: exante.com.pl/konferencje-dla-doktorantow/

Koordynator konferencji:
dr Klaudia Pujer
tel. kom. [+48] 606 168 165
e-mail: konferencje@exante.com.pl

Ogłoszenie dodano: 2015-11-02 16:19

Autor: Milena Andrzejczak

Telefon 502665640  
Treść ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w szkoleniach organizowanych w Warszawie. Poniżej przedstawiam aktualny harmonogram:

- Metoda Dobrego Startu, sesja praktyczna: 7-8 listopada 2015
- English is fun, warsztat gier i zabaw: 21 listopada 2015
- Korektywa, twórcze zajęcia ruchowe: 28 listopada 2015
- Kompleksowe wspomaganie placówek oświatowych przez PPP: 10-11 grudnia 2015
- Odimienna metoda nauki czytania dr Ireny Majchrzak: 16 stycznia 2016

Szczegóły i zapisy:
502 665 640
m.andrzejczak@stimulus.com.pl

Strona internetowa

Ogłoszenie dodano: 2015-10-21 16:26

Autor: Agnieszka Chilimoniuk

Telefon 22 2252886  
Treść ogłoszenia:
SYSCO POLSKA ZAPRASZA NA WARSZTATY:

PROMOCJA W INTERNECIE CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ
CONTENT MARKETING W BIZNESIE


Termin: 07.10.2015, 9.00-17.00
Miejsce: Warszawa, al. KEN 18 lok. 5b, IV piętro
Koszt: 385,00 netto + VAT
Trener: Jacek Cholewa


Z pewnością starasz się wykorzystywać Internet w celu promocji swojego biznesu.
Czy jednak nie odnosisz wrażenia, że ilość dostępnych możliwości jest tak ogromna, że nie wiadomo na czym się skupić a co odpuścić?
Czy masz czasem wrażenie, że nie w pełni wykorzystujesz moc, która tkwi w nowych mediach i zastanawiasz się, jak można by to zrobić lepiej?

Jeżeli choćby na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „TAK”,
to znak, że proponowane przez nas warsztaty są przeznaczone właśnie dla Ciebie.

Zajęcia, które Ci proponujemy, mają charakter stricte praktyczny.
Minimum teorii, maksimum praktyki.
Będzie efektywnie, zabawnie, twórczo i praktycznie.
Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dn. 02.10.2015 na adres: agnieszka.chilimoniuk@syscopolska.pl


Poniżej prezentujemy program warsztatów. Podczas zajęć przewidziane są 2 przerwy kawowe oraz obiad.
1. Odkryj, jak zachowuje się Twój konsument
• W jaki sposób ludzie podejmują decyzję o zakupie
• Co wpływa na intencję zakupową
• Jak odkryć konkretne oczekiwania Twojego konsumenta i sprostać im

2. Inbound marketing
• Daj się znaleźć swoim klientom
• Bądź obecny tam, gdzie są Twoi klienci

3. Czym jest content marketing
• Trzy filary content marketingu, czyli search, social, web

4. Kamienie milowe Twojej strategii content marketingowej
• Jak określić cele content marketingu
• Jakie wskaźniki mierzenia sukcesu należy przyjąć
• Jak zbudować kalendarz redakcyjny
• Jak opowiadać historie, które budują Twoją markę

5. Wybierz elementy, które powinna zawierać twoja platforma social media. Dowiedz się, jak skutecznie nimi zarządzać, aby przyciągnąć konsumentów i nie zginąć w gąszczu możliwości.
• Twoja strona na FB
• Twój profil na Twitterze
• Twój kanał na Youtube
• Twój profil na Instagramie
• Twój profil na Pinterest
• Inne, specjalizowane miejsca

6. Stwórz bloga i skoncentruj w nim ruch płynący z Twoich profili social media. To jest absolutnie kluczowe zadanie.
• Wybierz nazwę
• Wybierz platformę
• Wybierz szablon graficzny
• Redaguj treści korzystając z szablonu wpisu
• Twórz nagrania wideo
• Promuj Swoje wpisy

7. Zbuduj zespół współpracowników i skup się na trybie online
• Wybierz ludzi
• Ustal zakres odpowiedzialności – administracja, zarządzanie, reprezentacja, tworzenie treści, publikowanie
• Określ konkretne zadania

8. Przygotuj treści z wyprzedzeniem
• Stwórz listę postów
• Zbuduj zawartość tak, aby Twoi konsumenci byli nią zainteresowani i przekazywali ją dalej
• Zaplanuj konkretne daty publikacji

9. Chroń swoją własność intelektualną
• Zapoznaj się z dostępnymi licencjami i wybierz najbardziej adekwatną do Twoich potrzeb

10. Stwórz listę subskrybentów i spersonalizuj komunikację z nimi poprzez wykorzystanie dedykowanych narzędzi
• Poznajemy salesmanago

11. Zaangażuj swoich konsumentów
• Zdobądź większą liczbę komentarzy
• Opracuj politykę komentowania
• Pozbądź się trolli
• Świadomie kształtuj swój wizerunek

12. Buduj siłę marki
• Marka to wizerunek a nie logo
• Marka jako produkt lub usługa
• Marka jako organizacja
• Marka jako symbol
• Pamiętaj o cyklu życia produktu i bądź świadomy fazy, w której aktualnie się znajdujesz

13. Wykorzystaj Google Adwords i zbuduj kampanię marketingową w sieci wyszukiwania
• Czym jest Google Adwords i kiedy warto włączyć tę usługę w swój plan marketingowy
• Jak zacząć, gdzie szukać wsparcia i jaki budżet przeznaczyć na taką kampanię

14. Nie ignoruj intuicji, ale pamiętaj o twardych danych. Wyciągaj wnioski z nich płynące i udoskonalaj swoje działania.
Poznaj podstawy Google Analytics i wykorzystaj to narzędzie, aby uzyskiwać coraz lepsze efekty

Zapraszamy serdecznie!

SYSCO POLSKA SP. Z O.O.
Biuro: al. Komisji Edukacji Narodowej 18 lok. 5b,
02-797 WarszawA
e-mail: info@syscopolska.pl, www.syscopolska.pl,
22 225 28 86Ogłoszenie dodano: 2015-09-28 10:48

Autor: Milena Andrzejczak

Telefon 504 291 990  
Treść ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy na szkolenia organizowane w Warszawie:
- Praca wychowawcy z zespołem klasowym 25 IX 2015
- Kurs: „Glottodydaktyka” prof. Bronisław Rocławski październik- listopad 2015
- STATUT od 1 września 2015 – zmiany w ustawie o systemie oświaty 6 X 2015
- Dziecięca Matematyka prof. Edyty Gruszczyk- Kolczyńskiej 9-11 X 2015
- Żywienie i żywność – wdrożenie nowego prawa 15 X 2015
- Kompleksowe wspomaganie szkół i placówek oświatowych poprzez poradnie psychologiczno- pedagogiczne 15,16 X 2015

Zapisy i inne szkolenia:
Milena Andrzejczak
502 665 640
m.andrzejczak@stimulus.com.pl

www.stimulus.com.pl

Ogłoszenie dodano: 2015-09-18 14:48

Autor: ACADEMY Szkoła Angielskiego

Treść ogłoszenia:
Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości nauczania a nie na sztampie szkoły językowej wybierz Academy Szkoła języka angielskiego
Zajęcia w małych grupach lub indywidualnie.
Zajęcia w siedzibie szkoły, w biurze lub domu kursanta.
Lektorzy z kilkuletnim doświadczeniem, po ukończonych studiach filologicznych UW.

Stosujemy tylko sprawdzone metody nauczania - złe nauczanie może spowodować nieodwracalne implikacje. Lepiej nie ryzykować utraty swojego czasu i wysiłku.
Zapraszamy od 7 do 20.Ogłoszenie dodano: 2015-09-16 13:46

strona: 1 następne


Szanuj prawa autorskie